Kup POL z Visa/Mastercard złoty | Wymień złoty na POL natychmiast

Płacisz
Icon currency take
Bank card PLN
PLN
Rezerwa  948494
Kurs 1:2.13183886
Minimum  450.00 PLN
Maksimum  469.07 PLN
icon
Otrzymujesz
Icon currency give
Polygon POL
POL
Rezerwa  948494
E-mail
POL POLYGON adres *

W celu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu kantory przeprowadzają kontrole AML transakcji otrzymanych od klientów. Jeśli transakcja zostanie uznana za wysokiego ryzyka, kantor może wstrzymać operację wymiany do czasu przeprowadzenia kontroli zgodnie z normami FATF.

Klikając przycisk „Wymień”, zgadzam się z zasadami i regulaminami wymiany

  • Złożenie zamówienia

    Złóż zamówienie na wymianę i uzyskaj korzystny kurs w krótkim czasie!

  • Przesyłanie środków

    Po prostu prześlij pieniądze lub kryptowalutę na nasze wskazane konto. Zwróć uwagę, że każda transakcja podlega weryfikacji zgodności z zasadami AML.

  • Otrzymywanie płatności

    Możesz być pewien szybkiego i bezpiecznego wykonania Twojego przelewu. Nasz zespół zapewnia bezpieczeństwo i szybkość operacji.

Masz portfel POL, ale nie masz monet? Na NIMLAB możesz kupić POL kartą Visa/Mastercard złoty natychmiast, po atrakcyjnym kursie i bez ukrytych opłat.

Dlaczego warto kupić POL kartą Visa/Mastercard?

  • Najlepsza cena: porównujemy dziesiątki kantorów i oferujemy aktualny kurs kupna POL.
  • Prostota: łatwo się zarejestrować, a wymiana jest dostępna w 2 kliknięciach.
  • Bezpieczeństwo: nowoczesne protokoły szyfrowania i 3D-Secure gwarantują ochronę Twoich płatności.
  • Wsparcie 24/7: nasi specjaliści są gotowi pomóc przez czat lub e-mail o każdej porze.
  • Szybkość: złoty zostaje pobrana z Twojej karty dopiero po wysłaniu POL, a monety otrzymujesz w kilka minut.

Jak kupić POL kartą Visa/Mastercard (złoty) w 5 krokach?

  1. Wybierz kierunek: Visa/Mastercard złoty → POL (Polygon).
  2. Wpisz kwotę: wprowadź kwotę w złoty lub POL, system wyświetli całkowitą kwotę wraz z opłatami.
  3. Zapłać kartą: podaj dane Visa/Mastercard (numer karty, data ważności, CVV) i potwierdź płatność przez SMS (3DS).
  4. Weryfikacja (pierwsza wymiana): prześlij zdjęcie paszportu lub dowodu osobistego i zrób selfie — zajmuje do 5 minut dzięki zautomatyzowanemu procesowi.
  5. Odbierz POL: monety trafią do Twojego portfela zaraz po zakończeniu transakcji.

Dodatkowe informacje

  • Gwarancja zwrotu: jeśli nie prześlemy POL w określonym czasie, otrzymasz pełny zwrot środków.
  • Przejrzyste warunki: bez „minimalnej kwoty” czy ukrytych opłat — wszystko widać z góry.
  • Wsparcie wielu walut: oprócz złoty, możesz kupić Polygon innymi kartami i systemami płatności.

NIMLAB to niezawodny partner do zakupu kryptowalut w Europie i na świecie. Rozpocznij teraz i przekonaj się, jak łatwo, szybko i bezpiecznie można kupić POL kartą Visa/Mastercard!

FAQ dotyczące wymiany Bank card PLN → Polygon POL

  • Jak szybko przebiega wymiana Bank card PLN na Polygon POL?

  • Jaki kurs jest stosowany przy wymianie Bank card PLN → Polygon POL?

  • Czy wymiana Bank card PLN na Polygon POL w waszym serwisie jest bezpieczna?

  • Jakie limity obowiązują przy wymianie Bank card PLN → Polygon POL?

  • Co zrobić, jeśli wysłałem złą kwotę lub podałem nieprawidłowe dane?

Masz pytania dotyczące zakupu Polygon POL na NIMLAB?

Zebraliśmy na tej stronie wszystkie kluczowe informacje, które pomogą ci szybko i pewnie zrozumieć proces zakupu Polygon POL.

Świat kryptowalut bywa jednak dość złożony. Jeśli po lekturze wciąż masz pytania, zajrzyj do naszego FAQ lub skontaktuj się z całodobowym działem wsparcia. Zawsze chętnie pomożemy.